Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatlarıDünya da ve ülkemizde en fazla yapılan operasyonlardan birisi de burun estetiği. Bu estetik türünde fiyatları vermek kanunlara aykırı olduğu için fiyatları söyleyemiyoruz. operasyonları yaptıranlar için en önemli etken klinik ve doktor etkenidir. Hasta cerrahını ne kadar iyi seçerse operasyon esnasında ve sonrasında oluşacak olan riskler en az seviyeye indirilmiş olur. Ameliyat ücretleri dünya da farklı bölgeler de farklı olabilir. Fiyatları etkileyen en önemli faktör ise operasyonu yapan cerrahın ne kadar uzman olduğudur. Ameliyat esnasında ve sonrasında daha rahat olmak istiyorsanız cerrahınızı iyi seçmenizde fayda vardır.

Neler Fiyatları Etkiler

Yukarıda da yazdığımız gibi başta operasyonu uygulayacak cerrah olmak üzere burun estetiği operasyonlarında fiyatları belirleyen pek çok faktör vardır. Bu faktörler;  ameliyatın yapıldığı şehre, ameliyatın yapıldığı hastaneye, ameliyatı yapan doktora, ameliyat yapılan hastanenin büyüklüğüne, ameliyat için kullanılan malzemelere, ameliyatta uygulanan anestezi şekline, ameliyatın yapıldığı hastanenin teknolojisine göre değişmektedir. En düşük olan ameliyatın 2.500 liradan başladığını bilmek size hangi doktora hangi hastanede ameliyat olacağınız konusunda oldukça yardımcı olacaktır.

Ayrıca başka bir şeyi hastaların bilmesi gerekiyor bu da her hastaya aynı burun ameliyatının yapılamayacağıdır. Hastanın burnunun durumuna ve vücut tipine göre de uygulanacak olan operasyon tekniği de değişebilmektedir. Cerrahınız size operasyon haricinde ek bir uygulama önerebilir bu uygulamalar en iyi sonucu yakalamak ve sizi memnun etmek içindir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir