Finesse Burun Estetiği

Finesse Burun EstetiğiBir hastanın burnunda sadece küçük düzeltmeler yapılmasıyla ilgili olan burun estetiği türüne Finesse adı verilmektedir. Bu estetik türü burnun sadece bazı kısımlarına uygulanabilmektedir bu yüzden hastanın burnunun tümüne dokunulmaz. Finesse burun estetiği operasyon öncesinde güzel ve düzgün bir buruna sahip olan ve sadece ufak birkaç değişiklik isteyen hastalarda uygulanır. Bu tür operasyonlarda genellikle hastalar dış görünüşlerinin fazla değişmemesini ve operasyon yapıldığının dışarıdan belli olmamasını isterler.

Finesse operasyonları sırasında hastaların isteklerine bağlı olarak ufak kemik çıkıntıları alınabilir, burun ucu düzeltmeleri yapılabilir ya da simetrik olmayan burun delikleri düzeltilebilir. Bu operasyonu daha çok halkın önünde olan kişiler tercih etmektedir. Bunun sebebi ise operasyon yapıldığının dışarıdan çok fazla tahmin edilememesidir.

Finesse burun estetiği yaptırmadan önce hastalar cerrahlarını iyi bir şekilde seçmelidirler. Hastalar cerrahlarını seçerken cerrahın ne kadar tecrübeli olduğu ve istekleri yerine getirebilecek kadar yetenekli olup olmadığına dikkat etmelidirler.

Finesse burun estetiği yaptıran çoğu kişi operasyon sonrasında ki hayatlarında aksamalar olacağından korkmaktadır. Son teknoloji tekniklerin kullanıldığı Finesse ameliyatlarında hastalar için en hızlı iyileşme sürecini sağlayacak teknikler uygulanmaktadır. Durum böyle olsa da ameliyatlarda hastaların istedikleri şeylere ve hastaların vücut direncine bağlı olarak iyileşme süresi her hastada farklılık gösterebilmektedir. Hastaların iyileşme sürecinin uzunluğunda hastanın kendisine dikkat etmesi ve iyi bir dinlenme dönemi geçirmesi de büyük rol oynamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir